Web Sitesine Özel

Premium 6'lı Sandalye Seti

YOT1410007917
19.072 TL 23.840 TL %20
20.979 TL 26.224 TL %21
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 19.072 TL
Toplam
20.979 TL
23.840 TL
19.072 TL
23.840 TL
Sandalye (6 Adet)
20.979 TL
19.072 TL
20.979 TL
19.072 TL
Toplam
19.072 TL20.979 TL

Ürün Özellikleri


Premium 6'lı Sandalye Seti, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanlarınıza özel bir atmosfer katıyor. Zarif detaylar ve dayanıklı malzemelerle üretilen bu sandalyeler, konforlu oturma deneyimi sunuyor.

Yaşam odaları için ideal seçenek olan bu sandalyeler, evinizi misafirlerinizle buluştururken şıklığı da beraberinde getiriyor. Yüksek kaliteli döşemeler ve rahat minderler, uzun süreli kullanımlar için uygunluğunu arttırıyor.

Premium Yaşam Odası Sandalyeleri, farklı renk ve desen seçenekleriyle mekanınıza uyum sağlar. Ev dekorasyonunuza modern bir dokunuş eklerken, kullanışlılığıyla da beğeni toplar.

Kalabalık aile yemekleri, özel davetler veya günlük kullanım için mükemmel olan bu sandalyeler, evinizin yaşam alanlarında estetik ve rahatlığı bir araya getiriyor.

Premium Yemek Odası Takımı (İnegöl Moilyası)

Takım İçeriği: Premium 6 adet Sandalye

Sandalye Kumaş Özelliği: Yumuşak dokulu ithal örme kumaş kullanılmıştır.

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Sandalye tipi: Kumaş Sırtlı, Kapitonelli

Sandalye Kumaş Değişikliği: Yapılabilir. Kumaş alternatifleri için müşteri hizmetleri ile iletişime geçiniz. 

Sandalye Font Malzemesi: MDF malzeme üzerine döşeme yapılarak üretilmiştir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 5 Temmuz 2024 - 15 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı