Prada Yemek Odası Takımı - İnegölSofa

Prada Yemek Odası Takımı

YOT1410002102
50.590 TL 73.010 TL %31
55.640 TL 80.300 TL %31
Takım İçeriği
Prada Yemek Odası Takımı1 x 50.590 TL
Masa (Sabit) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Toplam
55.640 TL
73.010 TL
50.590 TL
73.010 TL
Prada Yemek Odası Takımı
Masa (Sabit) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
50.590 TL
50.590 TL
Masa (Sabit)
15.840 TL
14.400 TL
Konsol ( Aynalı )
22.936 TL
20.856 TL
Sandalye (6 Adet)
25.464 TL
23.152 TL
Toplam
50.590 TL55.640 TL

Ürün Özellikleri

Prada Yemek Odası Takımı, İnegöl Sofa'nın modern tasarımını ve zarafetini evinize taşıyarak şıklığı fonksiyonellikle birleştiriyor. Keşfedin!       

Prada Yemek Odası Takımı, İnegöl Sofa'nın estetik anlayışını yemek alanınıza taşıyan özel bir mobilya koleksiyonudur. Ceviz tonlarındaki ahşap detayları ve modern çizgileriyle dikkat çeken bu takım, hem şık hem de fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan Prada, dayanıklılığı ve estetik tasarımıyla evinize değer katarken, geniş oturma alanları sayesinde konforlu bir yemek deneyimi sunar. Zarif detayları ve şık yapısı ile Prada Yemek Odası Takımı, aile yemekleri veya özel davetler için ideal bir seçenek sunuyor. İnegöl Sofa'nın kalitesi ve tasarım ustalığı ile hazırlanan bu takım, yaşam alanınıza modern bir dokunuş ekleyerek evinizi özel kılıyor.

Prada Yemek Odası Takımı (İnegöl Moilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği 1 Adet Konsol ve Aynaları, 1 Adet Yemek Masası, 6 Adet Sandalyeden Oluşmaktadır. Tv Ünitesi Opsiyonel Olarak Satışa Sunulmuştur.

Konsol Gövde, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer desenli camdır. Ayaklar ahşaptır.

Yemek Masası Masa tablası MDF malzeme üzeri lake boyalıdır. Masa üst mermer desenli camdır. Masa tablası sabittir, açılabilir özelliğe sahip değildir.

Sandalye Ayaklar gürgen ağacıdır, komple ahşaptan üretilmiştir.

Sandalye Kumaşı Tamamen el işçiliği ile nubuk kumaş döşenmiştir.

Tv Ünitesi Gövde, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer desenli camdır. Ayaklar ahşaptır.

Tv Ölçüsü Tv paneli max 55 '' Tv için uygundur.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği yoktur.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Sabit)21610077
Konsol ( Aynalı )2224983

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı