Prada Relax Köşe Koltuk Takımı - İnegölSofa

Prada Relax Köşe Koltuk Takımı

KT1410002688
50.987 TL 74.380 TL %32
56.088 TL 81.820 TL %32
Takım İçeriği
Relax Köşe Koltuk1 x 50.987 TL
Toplam
56.088 TL
74.380 TL
50.987 TL
74.380 TL
Relax Köşe Koltuk
56.088 TL
50.987 TL
56.088 TL
50.987 TL
Toplam
50.987 TL56.088 TL

Ürün Özellikleri

Modern köşe koltuk takımı ile yaşam alanınıza şıklık ve konfor katın. Prada Relax, geniş oturma alanları ve ayarlanabilir kollarıyla mükemmel bir seçenek.

Prada Relax köşe koltuk takımı, modern yaşam alanlarınız için mükemmel bir seçimdir. Şık tasarımı, yüksek konforu ve kullanışlı özellikleriyle dikkat çeker. Geniş oturma alanları, rahat minderler ve ayarlanabilir başlıklar sayesinde vücudunuzun ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilen bu köşe koltuk takımı, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Prada Relax ile hem dinlenirken rahatlığın keyfini çıkarabilir hem de modern ve şık bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Prada Köşe Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

315*280 ebatlarında köşe fiyatıdır.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 25-30 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Relax Köşe Koltuk315*28085

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı