Prada Duvar Tv Ünitesi - İNEGÖLSOFA

Prada Duvar Tv Ünitesi

TU1410005466
15.757 TL 14.677 TL %-7
17.917 TL 15.757 TL %-13
Takım İçeriği
Prada Duvar Tv Ünitesi1 x 15.757 TL
TV Ünitesi 1 adet
Toplam
17.917 TL 15.757 TL
Prada Duvar Tv Ünitesi
TV Ünitesi 1 adet
15.757 TL
15.757 TL
TV Ünitesi
15.757 TL
14.677 TL
Toplam
15.757 TL17.917 TL

Ürün Özellikleri

Prada Duvar Tv Ünitesi (İnegöl Mobilyasi) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği Tv Alt ve Üst Modüllerden Oluşmaktadır

Tv Ünitesi Gövde, MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla mermer desenli camdır.

Tv Ünitesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Tv Ünitesi Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray mevcuttur.

Tv Ölçüsü Tv paneli max 55 '' Tv için uygundur.

Aydınlatma Aydınlatma özelliği yoktur.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Mart 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı