Prada Dikdörtgen Orta Sehpa

TU1410003356
11.590 TL 13.130 TL %12
12.746 TL 14.440 TL %12
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 11.590 TL
Toplam
12.746 TL
13.130 TL
11.590 TL
13.130 TL
Orta Sehpa
12.746 TL
11.590 TL
12.746 TL
11.590 TL
Toplam
11.590 TL12.746 TL

Ürün Özellikleri

Prada Dikdörtgen Orta Sehpa, modern ve fonksiyonelliğiyle dikkat çeken tamamlayıcı aksesuar. Oturma odalarınıza zarafet ve şıklık katın. Hemen İnceleyin!

Prada Dikdörtgen Orta Sehpa, evinizin dekorasyonuna şıklık ve işlevselliği bir arada sunan harika bir tamamlayıcı aksesuardır. Modern tasarımı ve yüksek kaliteli malzemesiyle dikkat çeken bu sehpa, oturma odalarınızın vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Orta sehpa olarak kullanımının yanı sıra, üzerinde dekoratif objeler, kitaplar ya da içeceğiniz gibi kişisel eşyalarınızı rahatlıkla sergileyebileceğiniz geniş bir yüzeye sahiptir. Ayrıca alt kısmında yer alan raflar sayesinde ekstra depolama alanı elde edebilirsiniz.

Prada Orta Sehpa, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlarken, şık tasarımıyla yaşam alanlarınıza zarafet ve tarz katmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile dekorasyonunuza uyum sağlayabilir ve mekanınıza özel bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Fonksiyonelliği ve estetiği bir arada arayanlar için Prada Orta Sehpa, tamamlayıcı aksesuar olarak evinizde benzersiz bir ambiyans yaratmak için mükemmel bir tercihtir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı