Porto Tekli Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Porto Tekli Koltuk

KT1410013332
5.800 TL 7.250 TL %20
6.384 TL 7.980 TL %20
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 5.800 TL
Toplam
6.384 TL
7.250 TL
5.800 TL
7.250 TL
1'li Koltuk
6.384 TL
5.800 TL
6.384 TL
5.800 TL
Toplam
5.800 TL6.384 TL

Ürün Özellikleri

Şıklığı ve rahatlığı buluşturan Porto Tekli Berjer Koltuk, modern tasarımı ve döner özelliği ile konforunuz için ideal seçimdir. Fiyatlar için inceleyin!

Porto Tekli Koltuk, şıklığı ve konforu bir araya getiren bir berjer koltuktur. Modern tasarımı ve döner özelliği ile yaşam alanınıza hareket ve stil katmaktadır. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısı sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar. Dayanıklı malzemelerden üretilmiş olan Porto 1'li Koltuk, uzun ömürlü kullanım için idealdir. Şık kumaş seçenekleri ile dekorasyonunuzla uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Dinlenmek, kitap okumak veya keyifli bir sohbet için mükemmel bir seçim olan Porto 1'li Koltuk, evinizin vazgeçilmez parçalarından biri olacak.

Porto Berjer (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 Adet Berjer

İskelet Malzemesi İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Fonksiyon Sırt ve yatak mekanizmalıdır.

Boya Kanserojen madde içermeyen doğal boya kullanılmıştır.

Ayak Metal ayak kullanılmıştır.

Döşeme Sünger ve silinebilir leke tutmaz kumaş.

Kumaş & Deri Kadife kumaş kullanılmıştır.

Garanti 2 yıl firma garantisi vardır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
1'li Koltuk808595

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı