Porto 3'lü Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Porto 3'lü Koltuk

KT1410013333
16.504 TL 20.630 TL %20
18.152 TL 22.690 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk1 x 16.504 TL
Toplam
18.152 TL
20.630 TL
16.504 TL
20.630 TL
3'lü Koltuk
18.152 TL
16.504 TL
18.152 TL
16.504 TL
Toplam
16.504 TL18.152 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve konforlu Porto 3'lü Koltuk, geniş oturma alanı ve modern tasarımıyla dikkat çeken bir seçenektir. 3'lü Koltuk Modelleri arasında öne çıkar. Keşfet!

Porto 3'lü Koltuk, konforlu ve şık bir oturma deneyimi sunan bir parçadır. Geniş oturma alanı ve yumuşak minderleri sayesinde ailenizle veya misafirlerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Modern tasarımı ve estetik çizgileri ile yaşam alanınıza şıklık katarken, dayanıklı malzemeleri uzun süreli kullanım sağlar. Farklı kumaş ve renk seçenekleri ile dekorasyonunuza uyumlu bir şekilde tercih edebilirsiniz. Porto 3'lü Koltuk, evinizin odak noktası olacak ve rahatlığınızı en üst düzeye çıkaracaktır.

Porto 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilya)

Takım İçeriği: 1 Adet Üçlü Koltuktan oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Fonksiyon Sırt ve yatak mekanizmalıdır.

Boya Kanserojen madde içermeyen doğal boya kullanılmıştır.

Ayak Metal ayak kullanılmıştır.

Döşeme Sünger ve silinebilir leke tutmaz kumaş.

Kumaş & Deri Kadife kumaş kullanılmıştır.

Garanti 2 yıl firma garantisi vardır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk2309575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı