Polox Koltuk Takımı - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Polox Koltuk Takımı

KT1410018105
56.245 TL 65.630 TL %15
61.867 TL 72.190 TL %15
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 56.245 TL
Toplam
61.867 TL
65.630 TL
56.245 TL
65.630 TL
Köşe Koltuk
61.867 TL
56.245 TL
61.867 TL
56.245 TL
Toplam
56.245 TL61.867 TL

Ürün Özellikleri

Şıklık ve konforun buluştuğu Polox Köşe Koltuk Takımı ile modern yaşam alanlarınızı yeniden şekillendirin. Mükemmel tasarım ve dayanıklılık bir arada!   

Polox Köşe Koltuk Takımı, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza yeni bir soluk getiriyor. Kaliteli malzemelerin kullanıldığı bu takım, hem konforlu oturma deneyimi sunar hem de estetik bir görünüm sağlar. Köşe koltuk tasarımı, geniş oturma alanıyla aileniz ve misafirleriniz için rahat bir ortam oluşturur. Kullanışlı berjerler ve şık detaylar, takıma farklı bir tarz katarken, yüksek kaliteli minderler ve dayanıklı kumaşlar uzun ömürlü kullanım sunar. Polox Köşe Koltuk Takımı, modern yaşam alanlarınızda tarzınızı yansıtmanız için mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Polox Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Polox Köşe Koltuk bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 3 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı