Polo Duvar Tv Ünitesi - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Polo Duvar Tv Ünitesi

DVTU1410017177
15.589 TL 18.280 TL %15
17.148 TL 20.108 TL %15
Takım İçeriği
TV Ünitesi1 x 15.589 TL
Toplam
17.148 TL
18.280 TL
15.589 TL
18.280 TL
TV Ünitesi
17.148 TL
15.589 TL
17.148 TL
15.589 TL
Toplam
15.589 TL17.148 TL

Ürün Özellikleri

Şık TV Üniteleri arasında yer alan Polo Duvar TV Ünitesi, kaliteli malzemeler ve modern tasarımıyla öne çıkıyor. Ev dekorasyonunuzu yenileyin! Keşfedin! 

Polo Duvar TV Ünitesi, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren tasarımıyla dikkat çekiyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen ünite, dayanıklılığı ve estetiği birleştiriyor. Geniş bir televizyon paneli, depolama çekmeceleri ve raflarıyla, TV odanızı düzenli ve şık bir şekilde sunmaya yardımcı olur. Minimalist çizgileri, zarif detayları ve modern renk seçenekleriyle her türlü iç mekana uyum sağlar. Polo Duvar TV Ünitesi, evinize rahatlık ve şıklık katacak bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Takım içeriğinde 1 adet Polo TV Ünitesi bulunmaktadır.

Polo Tv Ünitesi ( İnegöl Mobilya )

Takım İçeriği 1 Adet alt blok, 2 adet üst kutu ve 1 adet rafdan oluşmaktadır.

Tv Ünitesi Gövde, suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzler MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla camdan üretilmiştir. Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır. 

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Demonte Parçalar Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 25 Ekim 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı