Plus Aytaşı Konsol ( Aynalı ) - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Plus Aytaşı Konsol ( Aynalı )

YOT1410007693
14.688 TL 18.360 TL %20
16.157 TL 20.196 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 14.688 TL
Toplam
16.157 TL
18.360 TL
14.688 TL
18.360 TL
Konsol ( Aynalı )
16.157 TL
14.688 TL
16.157 TL
14.688 TL
Toplam
14.688 TL16.157 TL

Ürün Özellikleri

Şık zarif Plus Aytaşı Konsol, evinize hava katar. Aynalı detaylarıyla dikkat çekiyor. Minimalist ve modern çizgileriyle dekorasyona uyum sağlıyor.       

Plus Aytaşı Konsol, zarif ve şık tasarımıyla evinizin dekorasyonuna stil katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu konsol, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Geniş ve kullanışlı bir üst yüzeye sahiptir, üzerinde dekoratif objelerinizi sergileyebilir veya günlük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Aynalı yüzeyi, odanın daha ferah ve aydınlık görünmesini sağlar. Plus Aynalı Konsol, minimal ve modern çizgileriyle her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Hem şık bir tasarımı hem de kullanım kolaylığı sunan bu konsol, yaşam alanınızın vazgeçilmez bir parçası olacak.

İNEGÖLSOFA Takım İçeriği: 1 adet masa, 6 adet sandalye, 1 adet konsol ve aynasından oluşmaktadır. Ücreti karşılığında takıma Tv Ünitesi eklenebilir.

Kullanılan Malzemesi: Tamamı suntalam malzemeden üretilmiştir. Ayakları masif ahşaptır.

Masa Fonksiyonu: Masa tablası ortadan açılabilir.

TV Ölçüsü: TV paneli max 49" TV için uygundur.

Sandalye Malzemesi: Ahşap malzeme üzerine kumaş döşenerek üretilmiştir.

Sandalye Kumaş Özelliği: Keten kumaş kullanılmıştır.

Sandalye Kumaş Değişikliği: Kumaş değişimi yapılamamaktadır.

Ahşap Bakımı: Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Ek Bilgiler: Konsol aynası duvara monte edilebilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )1904585

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı