Platin Köşe Koltuk - İnegölSofa

Platin Köşe Koltuk

KT1410006231
65.992 TL 106.080 TL %38
72.593 TL 116.690 TL %38
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 65.992 TL
Toplam
72.593 TL
106.080 TL
65.992 TL
106.080 TL
Köşe Koltuk
72.593 TL
65.992 TL
72.593 TL
65.992 TL
Toplam
65.992 TL72.593 TL

Ürün Özellikleri

Modern köşe koltuk takımı modelleri arasında öne çıkan Platin, şık tasarımı ve konforlu yapısıyla evinize zarif bir dokunuş katıyor. Hemen inceleyin!    

Platin Köşe Koltuk Takımı, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza sofistike bir dokunuş sağlar. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu koltuk takımı, konforlu oturma deneyimi sunar ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık detayları ve zarif çizgileriyle dikkat çeken Platin Köşe Koltuk Takımı, evinizin dekorasyonuna zarafet katmak için ideal bir seçimdir. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla dinlenme ve keyif zamanlarınızı daha da özel kılar. Konuklarınızı ağırlarken şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan bu koltuk takımı, yaşam alanınızın odak noktası olacak.

Platin Köşe  Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Long Köşe , 1 adet Küçük Köşe , 2 Adet 2li Kolsuz modül ve 2 adet Sehpa'dan oluşmaktadır.

Kumaş İçeriği: Temizlenebilme özelliğine sahip ve leke tutmaz, 1. Sınıf kaliteli döşeme kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Özelliği: Temizlenebilir.

Fonksiyon Özelliği: Yataklı ve sandıklı değildir.

İskelet Malzemesi: Fırınlanmış %100 masif kayın ağacından üretilmiştir.

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi: 35 dansite sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi: Metal malzemeden üretilmiştir.

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Mobilya taşımacılığı yapan İNEGÖLSOFA tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı