Pietra C Yan Sehpa

TU1410023748
6.270 TL 6.600 TL %5
6.897 TL 7.260 TL %5
Takım İçeriği
C Yan Sehpa1 x 6.270 TL
Toplam
6.897 TL 6.270 TL
6.600 TL
C Yan Sehpa
6.897 TL
6.270 TL
6.897 TL
6.270 TL
Toplam
6.270 TL6.897 TL

Ürün Özellikleri

Pietra C Yan Sehpa, evinize modern bir dokunuş katarak, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Yan Sehpa arayanlar için estetik detayları ve pratik kullanımı bir arada sunuyor.

Pietra C Yan Sehpa, minimalist tasarımı ve dayanıklı malzemeleriyle ev dekorasyonunuzu tamamlayacak özel bir mobilyadır. Ahşap ve metal detayları, şık çizgileri ve geniş üst yüzeyiyle dikkat çeken bu sehpa, evinizin her köşesinde kullanışlı bir alan sağlar. Kitaplarınızı, içeceklerinizi veya dekoratif objelerinizi düzenlemek için ideal bir yan sehpa olan Pietra C, modern yaşam tarzını yansıtan estetik bir parçadır.


Takım içeriğinde 1 adet Pietra C Yan Sehpa bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
C Yan Sehpa354555

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Haziran 2024 - 17 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı