Parma Sürgülü Dolap - İnegölSofa
Mağazada Var

Parma Sürgülü Dolap

YOT1410010005
33.080 TL 41.350 TL %20
36.384 TL 45.480 TL %20
Takım İçeriği
Sürgülü Dolap1 x 33.080 TL
Toplam
36.384 TL
41.350 TL
33.080 TL
41.350 TL
Sürgülü Dolap
36.384 TL
33.080 TL
36.384 TL
33.080 TL
Toplam
33.080 TL36.384 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve modern tasarıma sahip Parma Sürgülü Dolap, giysilerinizi düzenlemenin ideal yoludur. Geniş iç hacim ve pratik kullanım sunar. Hemen Keşfedin!     

Parma Sürgülü Dolap, modern ve şık tasarımıyla giysilerinizi düzenlemek için ideal bir seçenektir. Geniş iç hacmi ve rahat kullanımıyla ihtiyaçlarınıza pratik çözümler sunar. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu dolap, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Sürgülü kapıları sayesinde odanızda yer kazandırırken estetik bir görünüm sunar. Ayarlanabilir raf ve askılık alanları, giysilerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Parma Sürgülü Dolap, hem işlevsel hem de şık bir parçadır, evinizin dekorasyonunu tamamlar.

Parma Yatak Odası ( İnegöl Mobilya ) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Sürgülü Gardırop

Gardırop Gövde, 1. sınıf suntalam malzeme ile üretilmiştir. Ön yüzler MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir. Raflar özel koton kaplamadır.

Kapak Fonksiyon 2 adet sürgü kapaktan oluşmaktadır. Çift taraflı yavaşlatıcı stoper bulunmaktadır. Kapaklar MDF malzeme üzeri lake boyalıdır ve Cnc işçiliği ve ayna ile dekore edilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Teslimat: Sadece mobilya yapan İNEGÖLSOFA Ekibi tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı