Pandora Yuvarlak Berjer - İnegölSofa
En Yeni Model Web Sitesine Özel

Pandora Yuvarlak Berjer

KT1410006375
10.700 TL 13.375 TL %20
11.770 TL 14.713 TL %21
Takım İçeriği
Yuvarlak Berjer1 x 10.700 TL
Toplam
11.770 TL
13.375 TL
10.700 TL
13.375 TL
Yuvarlak Berjer
11.770 TL
10.700 TL
11.770 TL
10.700 TL
Toplam
10.700 TL11.770 TL

Ürün Özellikleri

Pandora Yuvarlak Berjer, modern tasarımı ve kaliteli kumaşıyla şık bir tekli berjerdir. Tekli berjer modelleri, her türlü yaşam alanına uyum sağlar.      

Pandora Yuvarlak Berjer, modern bir tasarıma sahip şık bir tekli berjerdir. Rahatlatıcı ve şık görünümüyle, her türlü yaşam alanına mükemmel şekilde uyum sağlar. Yumuşak sünger dolgulu minderleri ve kaliteli kumaş döşemesi sayesinde rahat bir oturma deneyimi sunar.Pandora Yuvarlak Berjer, evinize lüks bir dokunuş katacak.

İnegölsofa Pandora Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği:  1 Adet Berjer

Ürünü tekil olarak satılmaktadır

Yatak Özelliği: Üçlü koltuklarda sırt geri açılım yatak mekanizması

Kullanılan Sünger: 36 hr soft sünger

Kullanılan Kumaş: Keten ve nubuk kumaş ile üretilmektedir

Ayak Malzemesi: Metal ayak ve ahşap alt kasa

Ayak Rengi: Metal siyah renk

Profil gürgen iskelet

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yuvarlak Berjer887566

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı