Panama Tekli Koltuk - İnegölSofa

Panama Tekli Koltuk

KT1410013383
5.886 TL 6.540 TL %10
6.471 TL 7.190 TL %10
Takım İçeriği
1'li Koltuk1 x 5.886 TL
Toplam
6.471 TL
6.540 TL
5.886 TL
6.540 TL
1'li Koltuk
6.471 TL
5.886 TL
6.471 TL
5.886 TL
Toplam
5.886 TL6.471 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve konforlu Panama Tekli Koltuk, modern tasarımı ve rahat oturma deneyimiyle dikkat çekiyor. Evdeki oturma alanınıza şıklık ve konfor katın. Keşfedin!

Panama Tekli Koltuk, modern ve konforlu bir tasarıma sahip olan berjer koltuk modelleri arasında öne çıkar. Şık detayları ve ergonomik yapısıyla evinizdeki oturma alanına şıklık ve rahatlık katmak için ideal bir seçenektir.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen Panama 1'li Koltuk, uzun ömürlü kullanım sağlar. Dayanıklı yapısıyla günlük kullanıma uygun olduğu gibi, zarif tasarımıyla da dikkat çeker. Konforlu minderi ve ergonomik oturma pozisyonu sayesinde dinlenme ve rahatlama imkanı sunar.

Herhangi bir dekorasyon tarzına kolayca uyum sağlayabilen Panama 1'li Koltuk, mekânınıza modern ve şık bir atmosfer katmada önemli bir rol oynar. İdeal boyutları sayesinde hem dar hem de geniş yaşam alanlarına mükemmel bir şekilde yerleştirilebilir.

Panama Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım: 1 adet Berjerden oluşmaktadır.

İskelet Malzemesi; Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir.

Döşemesinde; Rahat temizlenen kumaşlar kullanılmıştır.

Oturum yerlerinde çökme yapmayan sünger kullanılmıştır.

Onlarca farklı renk seçeneği mevcuttur.

Avrupa E1 standartlarında olup, kanserojen hiç bir madde içermez.

Parça parça satın alınabilir.

24 Ay Üretici Firma Garantilidir.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı