Palermo Köşe Koltuk

KT1410015363

Fiyat sorunuz

Ürün Özellikleri

   

Palermo Köşe Koltuk, oturma odalarınızı şıklık ve konforla buluşturan bir seçenektir. Modern tasarımı ve ergonomik yapısıyla dikkat çeken bu koltuk, rahatlığı ön planda tutarak keyifli bir oturma deneyimi sunar.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Palermo Köşe Koltuk, uzun ömürlü kullanım için dayanıklı bir yapıya sahiptir. Geniş oturma alanı ve yastık detaylarıyla aile ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir.

Bu oturma odası takımı, dekorasyonunuza şıklık katacak ve mekânınıza modern bir hava kazandıracaktır. Fonksiyonel tasarımı sayesinde kullanım kolaylığı sağlar ve odanızın düzenli görünmesini sağlar.

Palermo Köşe Koltuk, stil sahibi ve konforu önemseyen kullanıcılar için mükemmel bir tercihtir. Oturma odanızı tamamlayacak ve güzel anılar biriktireceğiniz bir köşe koltuk deneyimi sunar.

İnegölsofa Palermo Köşe Takımı (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet köşe takımından oluşmaktadır. Berjer opsiyoneldir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk340*15595

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı