Palermo Dörtlü Koltuk - İnegölSofa
Mağazada Var

Palermo Dörtlü Koltuk

KT1410015359
27.552 TL 34.440 TL %20
30.312 TL 37.890 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 27.552 TL
Toplam
30.312 TL
34.440 TL
27.552 TL
34.440 TL
4'lü Koltuk
30.312 TL
27.552 TL
30.312 TL
27.552 TL
Toplam
27.552 TL30.312 TL

Ürün Özellikleri

Şık ve konforlu Palermo 4'lü Koltuk, modern tasarımı ve rahat yapısıyla öne çıkıyor. Geniş oturma alanıyla aile ve misafirleriniz için ideal bir seçenek.

Palermo Dörtlü Koltuk, geniş ve konforlu oturma alanı sunan şık bir mobilya setidir. Modern tasarımı ve yüksek kaliteli malzemeleriyle dikkat çeker. Rahat minderleri ve kol dayama alanlarıyla keyifli bir oturma deneyimi yaşamanızı sağlar.

Bu 4'lü koltuk takımı, oturma odanızı veya salonunuzu mükemmel bir şekilde tamamlar. Şık detayları ve estetik çizgileriyle mekana sofistike bir hava katar. Ayrıca, sağlam yapısı sayesinde uzun süre dayanıklı bir kullanım sunar.

Palermo Dörtlü Koltuk, aile ve misafirlerle keyifli anlar geçirmeniz için idealdir. Şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren bu set, evinize şıklık ve stil katmanın yanı sıra fonksiyonel bir oturma alanı sunar.

İnegölsofa Palermo 4'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Palermo 4'lü Koltuk bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk33595

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı