Oylat Sürgülü Dolap - İnegölSofa
Mağazada Var

Oylat Sürgülü Dolap

YOT1410006420
63.600 TL 79.500 TL %20
69.960 TL 87.450 TL %20
Takım İçeriği
Sürgülü Dolap1 x 63.600 TL
Toplam
69.960 TL
79.500 TL
63.600 TL
79.500 TL
Sürgülü Dolap
69.960 TL
63.600 TL
69.960 TL
63.600 TL
Toplam
63.600 TL69.960 TL

Ürün Özellikleri

Şık, pratik Oylat sürgülü dolap, geniş iç hacmi ve alan tasarruflu tasarımıyla yatak odanızda düzeni sağlar. Kaliteli uzun ömürlü kullanım sunar. Keşfet!

Oylat Sürgülü Dolap, şık ve pratik bir depolama çözümü sunarak yatak odalarınızda düzeni sağlar. Geniş iç hacmi ve işlevsel bölmeleriyle kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Sürgülü kapı sistemi sayesinde alan tasarrufu yapmanızı sağlar ve odanızda daha ferah bir his yaratır. Üstelik dolapların açılıp kapanması sırasında ortaya çıkan gürültüyü de minimize eder.

Oylat Sürgülü Dolap, dayanıklı ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir, böylece uzun ömürlü bir kullanım sunar. Şık tasarımıyla dekorasyonunuza da uyum sağlar ve yatak odanızı tamamlar.

Oylat Sürgülü Yatak Odası (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 adet Sürgülü Gardıroptan oluşmaktadır. 

Kullanılan Malzeme: MDF ve Suntalam malzemeden üretilmiştir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sürgülü Dolap275

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı