2023 Model

Öykü Siyah Ayaklı Köşe Koltuk

KT1410018218
53.868 TL 67.335 TL %20
59.255 TL 74.069 TL %21
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 53.868 TL
Toplam
59.255 TL
67.335 TL
53.868 TL
67.335 TL
Köşe Koltuk
59.255 TL
53.868 TL
59.255 TL
53.868 TL
Toplam
53.868 TL59.255 TL

Ürün Özellikleri

 

Öykü Siyah Ayaklı Köşe Koltuk, modern tasarımı ve şık detaylarıyla yaşam alanınıza şıklık katıyor. Siyah ayaklarıyla dikkat çeken bu köşe koltuk takımı, minimalist bir tarza sahip olanlar için ideal bir seçimdir.

Geniş oturma alanı ve konforlu minderleriyle rahat bir oturma deneyimi sunar. Yüksek sırt minderleri, vücudunuzun doğru pozisyonunu korumasına yardımcı olurken, uzun süreli oturma sürelerinde bile konfor sağlar.

Öykü Köşe Koltuk, kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Siyah ayaklarıyla modern ve şık bir görünüm elde ederken, farklı dekorasyon tarzlarıyla uyum sağlayabilir.

Ev veya ofis gibi yaşam alanlarınızda modern bir köşe koltuk takımı arayışındaysanız, Öykü Köşe Koltuk tam size göre!

İnegölsofa Öykü Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Öykü Köşe Koltuk bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı