Öykü Gümüş Ayaklı Köşe Koltuk - İnegölSofa
2023 Model

Öykü Gümüş Ayaklı Köşe Koltuk

KT1410018220
41.588 TL 54.750 TL %25
45.747 TL 60.225 TL %25
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 41.588 TL
Toplam
45.747 TL
54.750 TL
41.588 TL
54.750 TL
Köşe Koltuk
45.747 TL
41.588 TL
45.747 TL
41.588 TL
Toplam
41.588 TL45.747 TL

Ürün Özellikleri

Öykü Gümüş Ayaklı Köşe Koltuk, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çeker. Şık Gümüş ayaklarıyla tarzınıza uyum sağlayan bir seçenek. İnceleyin! 

Öykü Gümüş Ayaklı Köşe Koltuk, modern tasarımı ve şık detaylarıyla yaşam alanınızı dönüştürüyor. Gümüş ayaklarıyla öne çıkan bu köşe koltuk takımı, estetik ve konforu bir araya getiriyor.

Geniş oturma alanı ve yüksek sırt minderleriyle mükemmel bir oturma deneyimi sunuyor. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla vücudunuza destek sağlayarak dinlenmenizi en üst seviyeye çıkarıyor.

Öykü Köşe Koltuk, çeşitli renk seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlar ve tarzınızı yansıtır. Kaliteli malzemelerle üretilmiş olan bu köşe koltuk, uzun ömürlü kullanımıyla da dikkat çekiyor.

Ev veya ofis gibi yaşam alanlarınızda şıklığı ve konforu bir arada arayanlara Öykü Köşe Koltuk takımını tavsiye ediyoruz.

İnegölsofa Öykü Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Öykü Köşe Koltuk bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı