2023 Model

Öykü Gold Ayaklı Köşe Koltuk

KT1410018219
53.868 TL 67.335 TL %20
59.255 TL 74.069 TL %21
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 53.868 TL
Toplam
59.255 TL
67.335 TL
53.868 TL
67.335 TL
Köşe Koltuk
59.255 TL
53.868 TL
59.255 TL
53.868 TL
Toplam
53.868 TL59.255 TL

Ürün Özellikleri

 

Öykü Gold Ayaklı Köşe Koltuk, modern ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza zarafet katıyor. Gold ayaklarıyla dikkat çeken bu köşe koltuk, konforlu oturma deneyimi sunan kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Geniş oturma alanı ve rahat minderleriyle aile ve misafirleriniz için ideal bir seçimdir. Ergonomik yapısıyla vücudunuzun doğal şekline uyum sağlar ve rahatlıkla dinlenmenizi sağlar.

Öykü Köşe Koltuk, dekorasyonunuzun merkez noktası olacak şık detaylarıyla göz kamaştırır. Farklı renk seçenekleriyle mekânınıza uyum sağlar ve tarzınıza özgün bir dokunuş katmanıza yardımcı olur.

Köşe koltuğunuzda keyifli anlar yaşamak ve şıklığı konforla birleştirmek için Öykü Köşe Koltuk'u tercih edebilirsiniz.

İnegölsofa Öykü Köşe Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Öykü Köşe Koltuk bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 12 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı