Çok Satan

Öykü Döner Berjer

KT1410017860
9.696 TL 12.120 TL %20
10.666 TL 13.332 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 9.696 TL
Toplam
10.666 TL
12.120 TL
9.696 TL
12.120 TL
Berjer
10.666 TL
9.696 TL
10.666 TL
9.696 TL
Toplam
9.696 TL10.666 TL

Ürün Özellikleri

    

Öykü Döner Berjer, şıklığı ve konforu bir araya getiren benzersiz bir tasarıma sahiptir. Tekli oturma birimi olarak kullanabileceğiniz bu berjer, evinizin her köşesinde şık bir detay olarak yer alır.

Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Öykü Berjer, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla vücut şeklini takip ederek mükemmel bir oturma deneyimi sunar.

Modern çizgileriyle dekorasyonunuza modern bir dokunuş katan bu berjer, aynı zamanda rahatlığıyla da ön plana çıkar. Kitap okurken, dinlenirken veya sadece keyif yaparken kullanabileceğiniz ideal bir parçadır.

Öykü Berjer, hem kullanışlılığı hem de şık tasarımıyla evinize değer katar. İnce detaylara önem verenler için mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Öykü Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Öykü Berjer bulunmaktadır.

Kumaş: Kadife

Ürün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmıştır. Ayakları gold metal, alt kasasında ahşap kullanılmıştır. 

Oturumda 32 DNS soft sünger kullanılmış olup silinebilir kadife kumaş kullanılmıştır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer788186

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Temmuz 2024 - 20 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı