Otello Yuvarlak Yan Sehpa

TU1410023731
7.407 TL 8.230 TL %10
8.148 TL 9.053 TL %10
Takım İçeriği
Yan Sehpa1 x 7.407 TL
Toplam
8.148 TL
8.230 TL
7.407 TL
8.230 TL
Yan Sehpa
8.148 TL
7.407 TL
8.148 TL
7.407 TL
Toplam
7.407 TL8.148 TL

Ürün Özellikleri

Otello Yuvarlak Yan Sehpa, evinize zarif bir dokunuş katarken, şık tasarımı ve kullanışlı yapısıyla öne çıkıyor. Yan Sehpa arayanlar için estetik detayları ve pratik kullanımı bir araya getiriyor.

Otello Yuvarlak Yan Sehpa, ev dekorasyonunuza zarafet ve fonksiyonellik katmak için tasarlanmış özel bir mobilyadır. Ahşap ve metal detayları, yuvarlak formu ve dayanıklı yapısıyla dikkat çeken bu sehpa, kullanışlı bir yüzey sunarak yaşam alanınızı organize etmenize yardımcı olur. Kitaplarınızı, içeceklerinizi veya dekoratif objelerinizi düzenlemek için ideal bir yan sehpa olan Otello, modern tasarım anlayışıyla evinize özel bir hava katıyor.

Takım içeriğinde 1 adet Otello Yan Sehpa bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Yan Sehpa535351

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 4 Temmuz 2024 - 14 Temmuz 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı