Oscar U Köşe Takımı - İnegölSofa

Oscar U Köşe Takımı

KT1410001129
63.591 TL 100.938 TL %37
69.950 TL 111.031 TL %37
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 63.591 TL
Toplam
69.950 TL
100.938 TL
63.591 TL
100.938 TL
Köşe Koltuk
69.950 TL
63.591 TL
69.950 TL
63.591 TL
Toplam
63.591 TL69.950 TL

Ürün Özellikleri

Lüks köşe koltuk takımı modelleri arasında öne çıkan Oscar U Köşe Takımı, şıklığı, konforu bir araya getiriyor. Prestijli yaşam alanları için idealdir.  

Oscar U Köşe Takımı, lüks ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza prestij katıyor. Bu köşe koltuk takımı, kaliteli malzemelerden üretilmiş olup estetik bir görünüm sunarken aynı zamanda üstün konfor sağlıyor.

Geniş oturma alanları ve derin minderleriyle rahat bir oturma deneyimi sunan Oscar U Köşe Takımı, modern çizgileriyle dikkat çekiyor. Yüksek sırt dayanağı ve ergonomik kollarıyla destek sağlayarak rahat bir oturma pozisyonu sunuyor.

Lüks detayları ve özenle işlenmiş dikişleriyle Oscar U Köşe Takımı, yaşam alanınızı şıklıkla dolduruyor. Her detayı titizlikle düşünülmüş olan bu köşe takımı, evinize zarafet katarken uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

Oscar U Köşe Takımı, lüks ve konforu bir arada sunan bir seçimdir. Evinizin odak noktası olacak bu köşe takımı ile şıklığı yaşayın.

Oscar U köşe (İnegöl Mobilya) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Köşe Takımından oluşmaktadır. 

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği: İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği: 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Oturum minderi sabittir.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik: Yatak Özelliği vardır.

Yatak Mekanizması: Duvara sıfır motorlu yatak açılımı vardır.

Yastık Adeti: Yastık gerektirmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar: Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan Mobilnaklet tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk335*370*17010570

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 30 Aralık 2023

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı