Web Sitesine Özel

Oscar Köşe Takımı

KT1410001133
78.094 TL 104.125 TL %25
85.904 TL 114.538 TL %25
Takım İçeriği
Köşe1 x 78.094 TL
Toplam
85.904 TL
104.125 TL
78.094 TL
104.125 TL
Köşe
85.904 TL
78.094 TL
85.904 TL
78.094 TL
Toplam
78.094 TL85.904 TL

Ürün Özellikleri

  

Oscar Köşe Takımı, modern yaşam alanları için özel olarak tasarlanmıştır. Şık ve minimalist tasarımıyla dikkat çeken bu köşe takımı, hem konforlu hem de stil sahibi bir oturma deneyimi sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen köşe takımı, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla öne çıkar. Geniş oturma yüzeyleri, yumuşak minderleri ve ergonomik yapısıyla rahatlığı en üst seviyede tutar.

Oscar Köşe Takımı, modern çizgileri ve şık detaylarıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Yaşam alanınıza zarif bir dokunuş ve ferah bir atmosfer katar.

Bu modern köşe koltuk takımı, ailenizle ve misafirlerinizle keyifli anlar yaşamanız için ideal bir seçimdir. Konforu ve estetiği bir arada sunarak yaşam alanınızı mükemmelleştirir.

OScar Köşe Takım (İnegöl Mobilyası) İNEGÖLSOFA

Takım İçeriği: 1 Adet Köşe Takımından oluşmaktadır. 

İskelet Malzemesi: Ürünün iskeleti fırınlanmış gürgen ağacıdır.

Ayak Malzemesi: Ayaklar ahşap malzemedir.

Kumaş Özelliği: İthal kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakımı: Silinebilir kumaştır.

Sünger Özelliği: 35 dansite HR sünger kullanılmıştır. Oturum minderi sabittir.

Oturum Yumuşaklığı: Oturumu yumuşaktır.

Fonksiyonellik: (Motorlu) Yatak Özelliği vardır.

Yatak Mekanizması: Duvara sıfır motorlu yatak açılımı vardır.

Yastık Adeti: Yastık gerektirmeyecek şekilde dizayn edilmiştir.

Takım Bakımı: Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla yaklaştırmadan kurulayabilirsiniz.

Demonte Parçalar. Tüm parçalar montajlı gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe335*30010570

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mayıs 2024

Ücretsiz

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı