Oreo Ceviz Konsol - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection

Oreo Ceviz Konsol

YOT1410017316
21.168 TL 26.460 TL %20
23.288 TL 29.110 TL %20
Takım İçeriği
Aynalı Konsol1 x 21.168 TL
Toplam
23.288 TL
26.460 TL
21.168 TL
26.460 TL
Aynalı Konsol
23.288 TL
21.168 TL
23.288 TL
21.168 TL
Toplam
21.168 TL23.288 TL

Ürün Özellikleri

Oreo Ceviz Konsol, doğal ve benzersiz detaylarıyla öne çıkan bir ahşap konsoldur. Şıklığı ve kullanışlılığı bir arada sunar. Doğal ve estetik bir seçim! 

Oreo Ceviz Konsol, ahşap konsol modelleri arasında öne çıkan bir tasarıma sahiptir. Ceviz rengi ve benzersiz detaylarıyla dikkatleri üzerine çeker.

Yüksek kaliteli ceviz ağacından üretilen Oreo Konsol, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım sağlar. Ahşap işçiliği ve detaylı oyma desenleriyle göz alıcı bir görünüm sunar.

Geniş ve kullanışlı bir tablaya sahip olan Oreo Konsol, evinizde dekoratif objelerinizi sergilemeniz için ideal bir seçimdir. Üst yüzeyi ve çekmeceleriyle eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Oreo Konsol, oturma odası, yatak odası veya giriş alanı gibi farklı mekanlarda şıklığı tamamlayan bir parçadır. İnce detaylar ve doğal ahşap dokusuyla yaşam alanınıza sıcaklık katar.

Evinizin dekorasyonunda doğal ve zarif bir dokunuş arıyorsanız, Oreo Konsol sizin için ideal bir tercih olacaktır.

İnegölsofa Oreo Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Oreo Aynalı Konsol bulunmaktadır.

Konsol İçi günlük kullanıma uygundur.

Bakım Mobilyalarınızı nemli bez ile silerek temizleyiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Aynalı Konsol2205079

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı