Ersin Doğan Collection

Oreo Cam Yemek Masası

YOT1410017317
34.706 TL 43.383 TL %21
38.177 TL 47.721 TL %20
Takım İçeriği
Camlı Masa1 x 34.706 TL
Toplam
38.177 TL
43.383 TL
34.706 TL
43.383 TL
Camlı Masa
38.177 TL
34.706 TL
38.177 TL
34.706 TL
Toplam
34.706 TL38.177 TL

Ürün Özellikleri

   

Oreo Cam Yemek Masası, şık ve zarif tasarımıyla yemek odalarına mükemmel bir tamamlayıcıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, dayanıklılığı ve estetiği bir araya getirir.

Ahşap bir tablaya sahip olan Oreo Masa, doğal ve sıcak bir atmosfer yaratır. Geniş yüzeyi, aile ve misafirlerle keyifli yemekler paylaşmanız için idealdir.

Masa ayaklarındaki ince detaylar ve oyma desenler, tasarıma zarafet katar. Sağlam yapısıyla uzun yıllar kullanabileceğiniz bir üründür.

Oreo Masa, şık ve modern yemek odalarına mükemmel bir uyum sağlar. Kendi başına bir şıklık unsuru olmasının yanı sıra, yemek masası takımlarıyla da harika bir kombin oluşturur.

Kalite, şıklık ve rahatlık arayanlar için Oreo Masa, ideal bir seçimdir. Evde aile ve dostlarınızla keyifli yemekler için sizleri bekliyor.

İnegölsofa Oreo Masa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Oreo Camlı Masa bulunmaktadır.

Masa Modern tasarıma sahiptir.

Bakım Mobilyalarınızı nemli bez ile silerek temizleyiniz.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Camlı Masa22010080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 21 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı