Çok Satan

Optimus Yemek Masası

YOT1410015156
26.315 TL 32.894 TL %21
28.946 TL 36.183 TL %21
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 26.315 TL
Toplam
28.946 TL
32.894 TL
26.315 TL
32.894 TL
Masa (Açılır)
28.946 TL
26.315 TL
28.946 TL
26.315 TL
Toplam
26.315 TL28.946 TL

Ürün Özellikleri


Optimus Yemek Masası, yemek odanızın merkezi bir parçası olacak şık ve dayanıklı bir mobilyadır. Zarif tasarımıyla dikkat çeken bu masa, yemeklerinizi aileniz ve misafirlerinizle birlikte keyifle paylaşmanız için mükemmel bir ortam sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Optimus Masa, sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır. Geniş yüzeyi, rahat bir yemek deneyimi için yeterli alan sunar ve her bir detayıyla estetik bir görünüm sağlar.

Optimus Masa, şık ve modern tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar. Kusursuz işçilikle tasarlanmış olan bu masa, zarafeti ve işlevselliği bir araya getirir.

Yemek masası takımınızı tamamlamak ve yemek odanıza özel bir hava katmak için Optimus Masa'yı tercih edebilirsiniz.

İnegölsofa Optimus Masa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Optimus Masa (Açılır) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)175/2259480

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı