Çok Satan

Optimus Sandalye Takımı

YOT1410015155
27.360 TL 34.200 TL %20
30.096 TL 37.620 TL %20
Takım İçeriği
Sandalye (6 Adet)1 x 27.360 TL
Toplam
30.096 TL
34.200 TL
27.360 TL
34.200 TL
Sandalye (6 Adet)
30.096 TL
27.360 TL
30.096 TL
27.360 TL
Toplam
27.360 TL30.096 TL

Ürün Özellikleri

    

Optimus Sandalye Takımı, yaşam odanıza şıklık ve konfor katmak için mükemmel bir seçimdir. Zarif tasarımı ve ergonomik yapısıyla rahat bir oturma deneyimi sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Optimus Sandalye, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Sağlam bir iskelet yapısıyla desteklenen sandalye, güvenli bir kullanım sağlar.

Optimus Sandalye, modern ve çağdaş bir tarzı bir araya getirir. Zarif hatları ve dikkat çekici detaylarıyla yaşam odanızın atmosferini tamamlar.

Konforunuz ön planda tutularak tasarlanmış olan Optimus Sandalye, uzun süreli oturma sürelerinde bile rahatlığını korur. Sırt ve koltuk minderi, vücudunuzun doğal şekline uyum sağlar ve destek sağlar.

Yaşam odanızın stilini tamamlayacak şık bir sandalye arıyorsanız, Optimus Sandalye tam size göre!

İnegölsofa Optimus Sandalye (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Optimus Sandalye (6 Adet) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Sandalye (6 Adet)904990

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı