Optimus Orta Sehpa - İnegölSofa
Mağazada Var

Optimus Orta Sehpa

TU1410015154
8.990 TL 10.450 TL %14
9.893 TL 11.500 TL %14
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 8.990 TL
Toplam
9.893 TL
10.450 TL
8.990 TL
10.450 TL
Orta Sehpa
9.893 TL
8.990 TL
9.893 TL
8.990 TL
Toplam
8.990 TL9.893 TL

Ürün Özellikleri

Optimus Orta Sehpa, şık ve işlevselliğiyle oturma odanızın tamamlayıcı bir parçasıdır. Eşyalarınızı düzenli saklamanıza yardımcıdır. Estetik bir seçim! 

Optimus Orta Sehpa, oturma odanıza zarafet ve işlevsellik katmak için mükemmel bir seçenektir. Şık tasarımıyla dikkat çeken bu sehpa, odanızın ortasında hoş bir odak noktası oluşturur.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Optimus Orta Sehpa, sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Geniş bir yüzeye sahip olan sehpa, kitaplarınızı, dergilerinizi, uzaktan kumandalarınızı ve diğer eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Optimus Orta Sehpa, estetik ve pratik bir tasarımı bir araya getirir. Modern tarzıyla her türlü dekorasyona uyum sağlar ve oturma odanızın atmosferini tamamlar.

Tamamlayıcı aksesuarlar arasında önemli bir yere sahip olan Optimus Orta Sehpa, oturma alanınızı daha işlevsel ve şık hale getirmek için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Optimus Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Optimus Orta Sehpa bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1206845

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı