Optimus İskandinav Berjer - İnegölSofa
Hızlı Teslimat Mağazada Var

Optimus İskandinav Berjer

KT1410016487
11.960 TL 14.950 TL %20
13.160 TL 16.450 TL %20
Takım İçeriği
Berjer1 x 11.960 TL
Toplam
13.160 TL
14.950 TL
11.960 TL
14.950 TL
Berjer
13.160 TL
11.960 TL
13.160 TL
11.960 TL
Toplam
11.960 TL13.160 TL

Ürün Özellikleri

Optimus İskandinav Berjer, modern tasarımı ve konforlu yapısıyla dikkat çeken bir berjer koltuktur. Evinizin oturma alanına şıklık ve rahatlık katın.    

Optimus İskandinav Berjer, şık ve modern tasarımıyla evinizdeki oturma alanına stil katıyor. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen bu berjer koltuk, konforlu bir oturma deneyimi sunarken şıklığıyla da göz dolduruyor.

Ergonomik yapısı ve rahat dolgu malzemesi sayesinde uzun saatler boyunca rahatlıkla oturabilirsiniz. Sırt ve kol desteği, vücudunuza mükemmel uyum sağlar ve dinlenme anlarınızı daha keyifli hale getirir.

Optimus Berjer'in modern çizgileri ve zarif detayları, her türlü dekorasyon tarzıyla uyum sağlar. Farklı renk ve kumaş seçenekleriyle kişisel tercihinize göre özelleştirilebilir.

Evde oturma odası, salon veya yatak odası gibi farklı mekanlarda kullanıma uygun olan Optimus Berjer, fonksiyonellik ve estetiği bir araya getirerek yaşam alanınıza şıklık ve konfor katmayı hedefler.

İnegölsofa Optimus Berjer (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği 1 adet tekli koltuktan oluşuyor.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer907595

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı