Optimus Aynalı Konsol - İnegölSofa
Çok Satan

Optimus Aynalı Konsol

YOT1410015157
24.704 TL 30.880 TL %20
27.176 TL 33.970 TL %20
Takım İçeriği
Konsol ( Aynalı )1 x 24.704 TL
Toplam
27.176 TL
30.880 TL
24.704 TL
30.880 TL
Konsol ( Aynalı )
27.176 TL
24.704 TL
27.176 TL
24.704 TL
Toplam
24.704 TL27.176 TL

Ürün Özellikleri

Optimus Aynalı Konsol, şık tasarımı ve kullanışlı işlevselliğiyle dikkat çeker. Geniş depolama alanlarıyla evinize düzenli bir görünüm sağlar. Keşfedin! 

Optimus Aynalı Konsol, şık ve kullanışlı bir mobilya parçasıdır. Tasarımıyla dikkat çeken bu konsol, evinize zarif bir dokunuş sağlar ve dekorasyonunuzu tamamlar.

Konsolun geniş ve düz yüzeyi, dekoratif eşyalarınızı sergilemek veya günlük ihtiyaçlarınızı yerleştirmek için ideal bir alan sunar. Şık rafları ve çekmeceleri, eşyalarınızı düzenli tutmanızı sağlar ve depolama ihtiyaçlarınızı karşılar.

Optimus Konsol, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve dayanıklılığıyla uzun süreli kullanım için uygundur. Kusursuz bir işçilikle tasarlanmış olan bu konsol, hem görsel açıdan çekici bir görünüm sunar hem de pratik işlevselliğiyle beklentilerinizi karşılar.

Ev dekorasyonunuza şıklık ve düzen katan Optimus Konsol, herhangi bir mekana zarif bir dokunuş katarken, aynı zamanda işlevselliğiyle de beğeninizi kazanır.

İnegölsofa Optimus Konsol ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Optimus Konsol ( Aynalı ) bulunmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Konsol ( Aynalı )2204780

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı