Opera Yemek Odası Takımı - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Opera Yemek Odası Takımı

YOT1410009071
59.990 TL 93.450 TL %36
65.981 TL 102.790 TL %36
Takım İçeriği
Opera Yemek Odası Takımı1 x 59.990 TL
Masa 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
Toplam
65.981 TL
93.450 TL
59.990 TL
93.450 TL
Opera Yemek Odası Takımı
Masa 1 adet
Sandalye (6 Adet) 1 adet
Konsol ( Aynalı ) 1 adet
59.990 TL
59.990 TL
Masa
24.392 TL
22.176 TL
Sandalye (6 Adet)
23.064 TL
20.968 TL
Konsol ( Aynalı )
34.776 TL
31.616 TL
Toplam
59.990 TL65.981 TL

Ürün Özellikleri

Opera Yemek Odası Takımı, lüks ve şık bir seçenek. Kaliteli üretilmiş, estetik bir görünüm ve konforlu kullanım sunan lüks yemek masası takımı. İnceleyin!

Opera Yemek Odası Takımı, lüks ve şıklığı bir araya getiren bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş olan bu takım, yemek odanıza zarafet ve estetik katmaktadır.

Yemek masası takımı, göz alıcı tasarımıyla dikkat çeker. İnce detayları, zarif işçilikleri ve özenle seçilmiş detaylarıyla odanızı görsel bir şölene dönüştürür. Masanın yanında bulunan sandalyeler ise konforlu oturum sağlar ve lüks bir yemek deneyimi sunar.

Opera Yemek Odası Takımı, şık ve fonksiyonel bir masa ile birlikte gelir. Geniş masa yüzeyi, yemeklerinizi keyifle sunmanızı sağlar. Aynı zamanda kalabalık misafirlerinizi ağırlayabilmeniz için yeterli oturma kapasitesine sahiptir.

Bu lüks yemek odası takımı, evinize sofistike bir atmosfer katarken, uzun ömürlü kullanım sağlamak için dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Opera Yemek Odası Takımı ile şıklığı ve konforu bir araya getirin.

Opera Yemek Odası (İnegöl Mobilyası) İnegölsofa

Takım İçeriği 1 Adet Konsol Ve Aynası, 1 Adet Masa 6 Adet Sandalye

Masa Modern tasarıma sahiptir.

Konsol İç rafları oldukça kullanışlıdır. Ayakları metaldir.

Sandalye Ayakları siyah metal olarak üretilmiştir.

Bakım Mobilyalarınızı nemli bez ile silerek temizleyiniz.

Garanti Süresi 2 yıl garantilidir.

Teslimat Türkiye'nin her yerine ve dünyaya teslimat yapılmaktadır.

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Yüzeyin uzun süre su ile temasından kaçınınız.Demonte Parçalar: Tüm parçalar demonte olarak gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün içerisinde teslim edilir.

Teslimat: Sadece mobilya taşımacılığı yapan İnegölsofa tarafından yapılmaktadır.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa180-2209277
Konsol ( Aynalı )2205180

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı