Opera Siyah Orta Sehpa - İnegölSofa
Kampanyalı Ürün

Opera Siyah Orta Sehpa

TU1410017569
13.590 TL 15.788 TL %14
14.949 TL 17.366 TL %14
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 13.590 TL
Toplam
14.949 TL
15.788 TL
13.590 TL
15.788 TL
Orta Sehpa
14.949 TL
13.590 TL
14.949 TL
13.590 TL
Toplam
13.590 TL14.949 TL

Ürün Özellikleri

Opera Siyah Orta Sehpa, şık tasarımı ve işlevsel yapısıyla oturma odanızı tamamlar. Modern tarza uygun, dayanıklı ve kullanışlı bir tamamlayıcı aksesuar. 

Opera Siyah Orta Sehpa, zarif ve işlevsel bir tamamlayıcı aksesuardır. Şık tasarımı ve kaliteli malzemeleriyle dikkat çeker. Oturma odanızda şıklık ve kullanışlılık sağlayan bu sehpa, modern tarza sahip yaşam alanlarınızı tamamlar.

Orta sehpa, dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü kullanım imkanı sunar. Fonksiyonel yapısı sayesinde çeşitli eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar. Kitaplarınızı, dergilerinizi veya dekoratif objelerinizi sergileyebilirsiniz. Üst yüzeyi geniş ve düzgün olduğundan, içeceğinizi veya atıştırmalıklarınızı keyifle yerleştirebilirsiniz.

Opera Orta Sehpa, modern dekorasyon anlayışına uygun estetik çizgileriyle göz alıcı bir parçadır. Odanıza şıklık ve işlevsellik katmanın yanı sıra, oturma alanınızı tamamlayan bir aksesuardır.

İnegölsofa Opera Orta Sehpa (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Opera Orta Sehpa bulunmaktadır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı