Olimpos Karyola 160 cm - İNEGÖLSOFA

Olimpos Karyola 160 cm

YOT1410006674
15.730 TL
17.300 TL
Takım İçeriği
Karyola 160 cm1 x 15.730 TL
Toplam
17.300 TL 15.730 TL
Karyola 160 cm
17.300 TL
15.730 TL
17.300 TL
15.730 TL
Toplam
15.730 TL17.300 TL

Ürün Özellikleri

Olimpos Yatak Odası (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım içeriği 1 adet Gardırop, 1 adet Karyola, 2 adet Komodin ve 1 adet Şifonyer ve aynasından oluşmaktadır. Baza Fonksiyonu Baza fonksiyonu opsiyoneldir.

Kumaş Özelliği Silinebilir kumaş

Ayak Rengi Ceviz

Yatak Ölçüsü 160x200

Aydınlatma Özelliği Aydınlatma özelliği yoktur.

Gardırop Malzemesi Suntalam

Komodin Malzemesi Suntalam

Şifonyer Malzemesi Suntalam

Çekmece/Kapak Mekanizması Yavaşlatıcılı

Dolap İçeriği Askı; Pantalon askısı; Çekmece; Raf

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Dolap Fonksiyonu Menteşeli ve Aynalı

Başlık Malzemesi Suntalam üzeri deri kaplama

Demonte Parçalar Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Ayak Malzemesi Gürgen

Kapak Fonksiyon Menteşe kapaklıdır.

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Mart 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı