Web Sitesine Özel

Olimpos Kapaklı Dolap

YOT1410006672
41.900 TL 52.375 TL %20
46.090 TL 57.613 TL %21
Takım İçeriği
Dolap1 x 41.900 TL
Toplam
46.090 TL
52.375 TL
41.900 TL
52.375 TL
Dolap
46.090 TL
41.900 TL
46.090 TL
41.900 TL
Toplam
41.900 TL46.090 TL

Ürün Özellikleri

Olimpos Kapaklı Dolap, şık ve kullanışlı tasarımıyla gardırobunuzun vazgeçilmez bir parçası olacak. Geniş iç hacmi ve kapaklı bölmeleri sayesinde giysilerinizi düzenli bir şekilde saklamanızı sağlar.

Olimpos Dolap, dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sunar. Sağlam yapısıyla güvenli bir depolama alanı sağlar ve eşyalarınızı düzenli tutmanızı kolaylaştırır.

Kapaklı dolap bölümleri, giysilerinizi tozdan ve kirden korurken, estetik bir görünüm sağlar. Farklı bölmeleri ve askılık alanlarıyla giysilerinizi organize etmenize yardımcı olur.

Olimpos Giysi Dolabı, modern tasarımı ve işlevsel özellikleriyle hem şıklığı hem de pratikliği bir arada sunar. Evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak zarif detaylara sahiptir.

İnegölsofa Olimpos Dolap (İnegöl Mobilyasi)

Takım içeriği 1 adet Gardıropdan oluşmaktadır. 


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26270220

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı