Web Sitesine Özel

Olimpos Aynalı Şifonyer

YOT1410006673
18.760 TL 23.450 TL %20
20.636 TL 25.795 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 18.760 TL
Toplam
20.636 TL
23.450 TL
18.760 TL
23.450 TL
Şifonyer ( Aynalı )
20.636 TL
18.760 TL
20.636 TL
18.760 TL
Toplam
18.760 TL20.636 TL

Ürün Özellikleri

Olimpos Aynalı Şifonyer, zarif ve işlevsel bir parçadır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiş olan şifonyer, dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Şık tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Geniş depolama alanı ve kullanışlı çekmeceleriyle eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olur.

Aynalı tasarımı, odanıza ferah bir his katarken aynı zamanda pratik bir kullanım sunar. Şık çerçevesi ve detaylarıyla dikkat çeker.

Olimpos Şifonyer Aynalı, kullanımı kolay ve temizliği rahattır. Sağlam yapısı uzun ömürlü kullanım sağlar. Yatak odanızı düzenlemek ve şıklık katmak için ideal bir seçimdir.

Olimpos Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyasi)

Çekmece/Kapak Mekanizması Yavaşlatıcılı

Ahşap Bakım/Temizlik Önerisi Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

Başlık Malzemesi Suntalam üzeri deri kaplama

Ayaklar demonte gönderilmektedir.

Ayak Malzemesi Gürgen

Kapak Fonksiyon Menteşe kapaklıdır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1504778

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 14 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı