Olimpos Açılır Yemek Masası - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Olimpos Açılır Yemek Masası

YOT1410006677
12.208 TL 15.260 TL %20
13.432 TL 16.790 TL %20
Takım İçeriği
Masa (Açılır)1 x 12.208 TL
Toplam
13.432 TL
15.260 TL
12.208 TL
15.260 TL
Masa (Açılır)
13.432 TL
12.208 TL
13.432 TL
12.208 TL
Toplam
12.208 TL13.432 TL

Ürün Özellikleri

Olimpos Açılır Yemek Masası, şık işlevsel bir yemek masasıdır. Modern ve açılır özelliğiyle kullanışlı, yemek masası takımınız için ideal bir seçim.     

Olimpos Açılır Yemek Masası, şık ve işlevsel bir yemek masasıdır. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan masa, dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Masa, modern tasarımıyla her türlü dekorasyon tarzına uyum sağlar. Zarif detayları ve özenle işlenmiş ayrıntılarıyla dikkat çeker.

Açılır mekanizması sayesinde ihtiyaç duyduğunuzda masa boyutunu genişletebilirsiniz. Bu özelliği, misafirlerinizi ağırlarken veya daha fazla alan gerektiğinde pratik bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Olimpos Masa Açılır, kullanımı kolay ve temizliği rahattır. Sağlam yapısı uzun ömürlü kullanım sağlar. Yemek odanıza şıklık ve fonksiyonellik katmak için ideal bir seçimdir.

İnegölsofa Olimpos Masa (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet Masadan oluşmaktadır. 

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Masa (Açılır)180/2169080

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı