Nodus Ceviz Orta Sehpa - İnegölSofa
Ersin Doğan Collection Mağazada Var

Nodus Ceviz Orta Sehpa

TU1410019075
9.991 TL 11.340 TL %12
10.995 TL 12.480 TL %12
Takım İçeriği
Orta Sehpa1 x 9.991 TL
Toplam
10.995 TL
11.340 TL
9.991 TL
11.340 TL
Orta Sehpa
10.995 TL
9.991 TL
10.995 TL
9.991 TL
Toplam
9.991 TL10.995 TL

Ürün Özellikleri

Nodus Ceviz Orta Sehpa, şık ve işlevsel bir tamamlayıcı üründür. Modern tarzı ve dayanıklı yapısıyla oturma odanızı mükemmel bir şekilde tamamlar. Keşfet!

Nodus Ceviz Orta Sehpa, şık ve işlevsel tasarımıyla oturma odalarınıza zarif bir dokunuş katıyor. Bu orta sehpa, modern tarzıyla dikkat çekerken, aynı zamanda kullanışlı özellikleriyle de ön plana çıkar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nodus Orta Sehpa, dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımıyla beğeni toplar. Geniş ve düzgün bir yüzeye sahip olan sehpa, çeşitli dekoratif objeleri veya kullanımınıza uygun diğer eşyaları yerleştirmeniz için ideal bir alan sunar.

Estetik detaylara sahip olan Nodus Orta Sehpa, odanızın dekorasyonunu tamamlar ve görsel açıdan hoş bir denge oluşturur. Hem işlevsel hem de şık bir seçenek olan bu sehpa, oturma odanızda pratik bir kullanım sunar.

İnegölsofa Nodus Yemek Odası (İnegöl Mobilyası)

Takım içeriğinde 1 adet Nodus Orta Sehpa bulunmaktadır.

Ürün Bilgileri  g:120cm   d:65cm   y:40cm   Ağırlık:25kg

Materyal: Masif Meşe Kaplama, Masif Meşe, Kayın Ağaç Kasa

Renk: Doğal Meşe

Bakım Önerisi: Ürünlerinizi "Pronto Mobilya Spreyi" ile Kolayca Temizleyin.

Boya Tipi: Meşe

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Orta Sehpa1206540

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Kasım 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı