Nish Lüks Tekli Berjer - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Nish Lüks Tekli Berjer

KT1410013653
14.625 TL 18.281 TL %20
16.087 TL 20.109 TL %21
Takım İçeriği
Berjer1 x 14.625 TL
Toplam
16.087 TL
18.281 TL
14.625 TL
18.281 TL
Berjer
16.087 TL
14.625 TL
16.087 TL
14.625 TL
Toplam
14.625 TL16.087 TL

Ürün Özellikleri

Nish Lüks Tekli Berjer, modern tasarımı ve özel detaylarıyla dikkat çeken bir seçenektir. Yüksek kaliteli malzemeyle üretilmiş, konforlu bir berjerdir.  

Nish Lüks Tekli Berjer, zarafeti ve konforu bir araya getiren şık bir mobilya parçasıdır. Modern tasarımı ve özel detaylarıyla dikkat çeken bu berjer, yaşam alanınıza sofistike bir atmosfer katmak için mükemmel bir seçenektir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nish Lüks Berjer, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Rahat minderleri, ergonomik yapısı ve geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Nish Lüks Berjer, dikkat çekici tasarımıyla odanızın odak noktası olurken, aynı zamanda dinlenme ve rahatlama alanı sağlar. İster oturma odanızda ister yatak odanızda kullanın, bu berjer, tarzınızı ve zevkinizi yansıtmanızı sağlayacak mükemmel bir tamamlayıcı parçadır.

Niş Blue Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği:  1 adet tekli koltuk (4+3+1)

 İskelet: 1.sınıf ağaç malzeme

Metal ayaklı

Kadife kumaş

4 adet kırlent mevcuttur.

Teslimat: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer807081

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 7 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı