Nish 4'lü Kapitoneli Chester Koltuk - İnegölSofa

Nish 4'lü Kapitoneli Chester Koltuk

KT1410013655
32.176 TL 40.220 TL %20
35.400 TL 44.250 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk Kapitoneli1 x 32.176 TL
Toplam
35.400 TL
40.220 TL
32.176 TL
40.220 TL
4'lü Koltuk Kapitoneli
35.400 TL
32.176 TL
35.400 TL
32.176 TL
Toplam
32.176 TL35.400 TL

Ürün Özellikleri

Nish 4'lü Kapitoneli Chester Koltuk, klasik tarzı ve özel kapitoneli detaylarıyla şıklığı yansıtan bir seçenektir. Uzun kullanım için kalite sunar.      

Nish 4'lü Kapitoneli Chester Koltuk, şıklığı ve zarafeti bir arada sunan etkileyici bir mobilya seçeneğidir. Klasik tarzıyla dikkat çeken bu koltuk takımı, özel kapitoneli detaylarıyla sofistike bir görünüm sergiler.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nish 4'lü Kapitoneli Chester Koltuk, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir seçenektir. Rahat minderleri ve geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim sunar.

Kapitoneli detayları, özgün tasarımı ve şık renk seçenekleriyle Nish 4'lü Kapitoneli Chester Koltuk, yaşam alanınıza sofistike bir atmosfer katar. Salonlarınızın veya oturma odalarınızın odak noktası olacak bu koltuk takımı, misafirlerinizi ağırlarken veya ailece keyifli zamanlar geçirirken mükemmel bir seçimdir.

Niş Blue Koltuk Takımı(İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği: 1 adet dörtlü koltuktan oluşmaktadır.

 İskelet: 1.sınıf ağaç malzeme

Metal ayaklı

Kadife kumaş

4 adet kırlent mevcuttur.

Teslimat: Ücretsiz


ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk Kapitoneli3009667

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı