Nilüfer L Köşe Koltuk - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Nilüfer L Köşe Koltuk

KT1410004430
58.590 TL 90.000 TL %35
64.449 TL 99.000 TL %35
Takım İçeriği
Köşe Koltuk1 x 58.590 TL
Toplam
64.449 TL
90.000 TL
58.590 TL
90.000 TL
Köşe Koltuk
64.449 TL
58.590 TL
64.449 TL
58.590 TL
Toplam
58.590 TL64.449 TL

Ürün Özellikleri

Nilüfer L Köşe Koltuk Takımı, modern tasarımıyla dikkat çeken bir oturma grubudur. Konforlu yapısı, renk seçenekleriyle yaşam alanınıza şıklık katar.    

Nilüfer L Köşe Koltuk Takımı, modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken bir oturma grubudur. L şeklindeki düzeni sayesinde oturma alanınızı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nilüfer L Koltuk Takımı, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Rahat minderleri ve ergonomik yapısıyla konforlu bir oturma deneyimi sunar.

Farklı renk ve kumaş seçenekleriyle zevkinize uygun olarak tercih edebileceğiniz Nilüfer L Koltuk Takımı, yaşam alanınıza modern bir görünüm katarken aynı zamanda kullanışlı bir oturma alanı sunar.

Evlerinize şıklık ve konforu bir arada sunan Nilüfer L Koltuk Takımı, aile ve misafirlerinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlar.

İnegölsofa Nilüfer L Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Köşe koltuktan oluşmaktadır.

Kumaş Özelliği Yumuşak dokulu ithal nubuk kumaş kullanılmıştır.

Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi Silinebilir veya kuru temizlemeye uygundur.

Fonksiyon Özelliği Yataklıdır.

Oturum Minderi Malzemesi 35 dansite HR sünger kullanılmıştır.

Ayak Malzemesi Ayaklar ahşap malzemedir.

Ayak Rengi Ayak rengi isteğinize göre ceviz,siyah veya beyaz olabilir. Seçiminizi lütfen sipariş sırasında özellikle belirtin.

Ayak Tipi Yerden Yüksek

Kol Tipi İnce Kol

Ölçüler

Modül

Genişlik

Derinlik

Yükseklik

Köşeden Köşeye

350 cm

315 cm

75 cm

İkili Modül

138 cm

93 cm

75 cm

Köşe Modülü

105 cm

105 cm

75 cm

Üçlü Modül

210 cm

93 cm

75 cm

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Köşe Koltuk350*31590

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 9 Ocak 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı