Nilüfer 3'lü Koltuk Yataklı - İnegölSofa
Web Sitesine Özel

Nilüfer 3'lü Koltuk Yataklı

KT1410007386
33.120 TL 41.400 TL %20
36.432 TL 45.540 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 33.120 TL
Toplam
36.432 TL
41.400 TL
33.120 TL
41.400 TL
3'lü Koltuk Yataklı
36.432 TL
33.120 TL
36.432 TL
33.120 TL
Toplam
33.120 TL36.432 TL

Ürün Özellikleri

Nilüfer 3'lü Koltuk Yataklı, modern ve çok yönlü kullanımıyla dikkat çeken bir mobilyadır. Şıklığıyla oturma odanızı tamamlamak için Hemen Keşfedin!     

Nilüfer 3'lü Koltuk Yataklı, şıklığı ve işlevselliği bir araya getiren bir mobilya parçasıdır. Bu koltuk, oturma odanıza modern bir dokunuş katarken, konforlu bir yatak olarak da kullanılabilir.

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Nilüfer 3'lü Koltuk Yataklı, dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Rahat minderleri ve ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturma ve uyku deneyimi sunar.

Pratik bir şekilde yatağa dönüşebilen bu koltuk, misafirlerinizi ağırlarken ekstra bir yatak imkanı sağlar. İhtiyaç duyulduğunda kolayca açılıp kapanabilen mekanizmasıyla kullanımı kolaydır.

Nilüfer 3'lü Koltuk Yataklı, hem şık bir oturma alanı sunar hem de gerektiğinde konforlu bir yatak olma özelliğiyle pratiklik sağlar. Oturma odalarınızı hem estetik hem de işlevsel olarak tamamlamak için ideal bir seçimdir.

Nilüfer Koltuk Takımı (İnegöl Mobilyasi)

Takım İçeriği Takım ,1 adet üçlü koltuk 'dan oluşmaktadır.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2409572

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı