New York 4'lü Koltuk

KT1410013650
57.240 TL 71.550 TL %20
62.964 TL 78.705 TL %20
Takım İçeriği
4'lü Koltuk1 x 57.240 TL
Toplam
62.964 TL
71.550 TL
57.240 TL
71.550 TL
4'lü Koltuk
62.964 TL
57.240 TL
62.964 TL
57.240 TL
Toplam
57.240 TL62.964 TL

Ürün Özellikleri


New York 4'lü Koltuk, şıklığı ve geniş oturma alanıyla dikkat çeken bir tasarıma sahiptir. Bu koltuk takımı, aileniz ve misafirleriniz için rahat bir oturma deneyimi sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen New York 4'lü Koltuk, sağlam bir yapıya sahiptir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Rahat minderleri ve ergonomik tasarımıyla konforlu bir oturma sağlar.

Geniş oturma kapasitesi sayesinde daha fazla kişiyi ağırlayabilirsiniz. Aynı zamanda modern ve şık tasarımıyla oturma odanıza estetik bir görünüm katar.

New York 4'lü Koltuk, kullanışlı ve dayanıklı bir seçenek olmanın yanı sıra, uygun fiyatıyla da dikkat çeker. Kaliteli bir koltuk takımı arayışında olanlar için ideal bir tercih.

Takım İçeriği: 1 Adet dörtlü koltuktan oluşmaktadır. 

Koltuk Gövde Materyali: Kontraplak iskelet mevcuttur. Dörtlü Koltuk 3 parça olup, Üçlü Koltuk 2 parçadır. Modüler Koltuktur.

Koltuk Ayak Malzemesi: Metal

Garanti Süresi:2 Yıl

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi35 DNS HR sünger kullanılmaktadır. Oturum ve sırtlarda 8'lik kuştüyü sünger kullanılmıştır. Yay içermez. Bu sayede daha uzun ömürlü ve konforludur.

Koltuk Kumaş4'lü koltukta Nero Serisi, Nubuk 1.kalite exclusive kumaş kullanılmıştır. 3'lü koltukta Madrid Serisi, Keten 1. kalite exclusive kumaş kullanılmıştır.

Koltuk Ayak Rengi:Siyah

Fonksiyon: Mekanizmalı yatak sistemi mevcuttur, koltuk kolları sağa sola doğru açılabilir olup 7 kademeli mekanizmaya sahiptir. Berjer dönen berjerdir.

Ayak Tipi:Yerden Yüksek

Kumaş Bakım & Temizlik: Kuru temizleme yapılamaz,silinebilir.(su ve beyaz sabun)

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
4'lü Koltuk33011090

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 10 Haziran 2024 - 20 Haziran 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı