New York 3'lü Koltuk Yataklı - İnegölSofa

New York 3'lü Koltuk Yataklı

KT1410013651
33.512 TL 41.890 TL %20
36.864 TL 46.080 TL %20
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 33.512 TL
Toplam
36.864 TL
41.890 TL
33.512 TL
41.890 TL
3'lü Koltuk Yataklı
36.864 TL
33.512 TL
36.864 TL
33.512 TL
Toplam
33.512 TL36.864 TL

Ürün Özellikleri

Modern 3'lü Koltuk Modelleri arasında yer alan New York 3'lü Koltuk Yataklı, şık tasarımı ve yataklı özelliğiyle konforlu bir kullanım sunar. Keşfedin!  

New York 3'lü Koltuk Yataklı, işlevselliği ve şıklığı bir araya getiren modern bir tasarıma sahiptir. Hem oturma hem de yatak olarak kullanılabilen bu koltuk, çok amaçlı bir çözüm sunar.

Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen New York 3'lü Koltuk Yataklı, sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Rahat minderleri ve geniş oturma alanıyla konforlu bir deneyim sunar.

Kolay açılıp kapanabilen mekanizması sayesinde, misafirleriniz için anında bir yatak haline dönüşebilir. Böylece konuklarınıza rahat bir uyku imkanı sağlayabilirsiniz.

New York 3'lü Koltuk Yataklı, şık tasarımı ve işlevselliğiyle oturma odanıza modern bir dokunuş katarken, aynı zamanda konuklarınızı ağırlama ihtiyacınızı karşılar.

Takım İçeriği: 1 Adet üçlü koltuktan oluşmaktadır.

Koltuk Gövde Materyali: Kontraplak iskelet mevcuttur. Dörtlü Koltuk 3 parça olup, Üçlü Koltuk 2 parçadır. Modüler Koltuktur.

Koltuk Ayak Malzemesi: Metal

Garanti Süresi:2 Yıl

Oturum Yumuşaklığı: Yumuşak

Oturum Minderi Malzemesi35 DNS HR sünger kullanılmaktadır. Oturum ve sırtlarda 8'lik kuştüyü sünger kullanılmıştır. Yay içermez. Bu sayede daha uzun ömürlü ve konforludur.

Koltuk Kumaş4'lü koltukta Nero Serisi, Nubuk 1.kalite exclusive kumaş kullanılmıştır. 3'lü koltukta Madrid Serisi, Keten 1. kalite exclusive kumaş kullanılmıştır.

Koltuk Ayak Rengi:Siyah

Fonksiyon: Mekanizmalı yatak sistemi mevcuttur, koltuk kolları sağa sola doğru açılabilir olup 7 kademeli mekanizmaya sahiptir. Berjer dönen berjerdir.

Ayak Tipi:Yerden Yüksek

Kumaş Bakım & Temizlik: Kuru temizleme yapılamaz,silinebilir.(su ve beyaz sabun)

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı25011090

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 28 Ekim 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı