Çok Satan

Neva Sürgülü Dolap

YOT1410007210
55.956 TL 69.945 TL %20
61.552 TL 76.940 TL %20
Takım İçeriği
Dolap1 x 55.956 TL
Toplam
61.552 TL
69.945 TL
55.956 TL
69.945 TL
Dolap
61.552 TL
55.956 TL
61.552 TL
55.956 TL
Toplam
55.956 TL61.552 TL

Ürün Özellikleri

Neva Sürgülü Dolap, şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getiren bir giyinme odası dolabıdır. Kapaklı tasarımıyla eşyalarınızı saklamak için geniş bir alan sunar ve odanızın düzenli ve düzenli görünmesini sağlar.

Bu giyinme odası dolabı, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Dayanıklı yapısı ve sağlam menteşeleri ile güvenilir bir seçimdir.

Neva Dolap, iç düzenlemesiyle size daha fazla depolama seçeneği sunar. Askı çubukları, çekmeceler ve raflar, giysilerinizi, ayakkabılarınızı ve diğer aksesuarlarınızı organize etmek için idealdir.

Şık ve modern tasarımıyla Neva Dolap, giyinme odanıza zarif bir dokunuş katar. Fonksiyonellik, kalite ve estetik arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

İnegölsofa Neva Dolap (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 adet Neva Sürgülü Dolaptan oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Dolap26068215

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 22 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı