Neva Modern Berjer - İNEGÖLSOFA
Web Sitesine Özel

Neva Modern Berjer

K-2
4.082 TL 4.536 TL %11
4.491 TL 4.990 TL %10
Takım İçeriği
Berjer1 x 4.082 TL
Toplam
4.491 TL
4.536 TL
4.082 TL
4.536 TL
Berjer
4.491 TL
4.082 TL
4.491 TL
4.082 TL
Toplam
4.082 TL4.491 TL

Ürün Özellikleri

Neva Berjer (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği. 1 Adet Berjerden oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme İskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Kumaş Türü Kolay temizlenebilir ithal keten kumaş kullanılmıştır. Kumaş değişikliği talebinizle alakalı müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sünger Özelliği 32 DNS HR soft sünger kullanılmıştır

Ayak ve Klapa Ayaklar fırınlanmış siyah boyalı metal malzemeden üretilmiştir.

Öne çıkan özellik Yatak mekanizması bulunmaktadır.

Ayaklar demonte olarak gönderilmektedir

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Berjer759095

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 31 Ekim 2022

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Ödeme seçenekleri hazırlanıyor.

Yukarı