Neva Modern 3'lü Koltuk Yataklı - İNEGÖLSOFA
Web Sitesine Özel

Neva Modern 3'lü Koltuk Yataklı

KT1410007202
9.979 TL 11.880 TL %17
10.986 TL 13.079 TL %17
Takım İçeriği
3'lü Koltuk Yataklı1 x 9.979 TL
Toplam
10.986 TL
11.880 TL
9.979 TL
11.880 TL
3'lü Koltuk Yataklı
10.986 TL
9.979 TL
10.986 TL
9.979 TL
Toplam
9.979 TL10.986 TL

Ürün Özellikleri

Neva 3'lü Koltuk (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği 1 Adet Üçlü Koltuktan oluşmaktadır.

Kullanılan Malzeme İskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılmıştır.

Kumaş Türü Kolay temizlenebilir ithal keten kumaş kullanılmıştır. Kumaş değişikliği talebinizle alakalı müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sünger Özelliği 32 DNS HR soft sünger kullanılmıştır

Yatak Özelliği Sırtta var olan atlama mekanizma ile yatak olabilmektedir.

Ayak ve Klapa Ayaklar fırınlanmış siyah boyalı metal malzemeden üretilmiştir.

Öne çıkan özellik Yatak mekanizması bulunmaktadır.

Demonte parçalar Ayaklar demonte olarak gönderilmektedir

Bakım Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
3'lü Koltuk Yataklı2109575

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 2 Ocak 2023

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı