Çok Satan

Neva Ceviz Komodin

YOT1410007214
7.334 TL 9.168 TL %21
8.067 TL 10.084 TL %21
Takım İçeriği
Komodin1 x 7.334 TL
Toplam
8.067 TL
9.168 TL
7.334 TL
9.168 TL
Komodin
8.067 TL
7.334 TL
8.067 TL
7.334 TL
Toplam
7.334 TL8.067 TL

Ürün Özellikleri

Neva Ceviz Komodin, şık ve kullanışlı tasarımıyla odanıza zarif bir dokunuş sağlar. Fonksiyonel yapısıyla eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Dayanıklı malzemelerden üretilen Neva Komodin, uzun ömürlü kullanım sunar. Çekmeceleri ve rafları sayesinde ihtiyaç duyduğunuz eşyaları elinizin altında bulundurabilirsiniz.

Çeşitli renk ve tarz seçenekleriyle uyumlu bir şekilde odanızın dekorasyonuna katkıda bulunur. Zarif detaylarıyla göz alıcı bir görünüm sağlar.

Neva Komodin, pratik kullanımı ve şık tasarımıyla yaşam alanınıza estetik bir dokunuş katar. Kendinizi lüks ve konforlu bir ortamda hissetmek için tercih edebilirsiniz.

İnegölsofa Neva Komodin (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: 1 Adet Komodinden oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Komodin604545

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 20 Mayıs 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı