Çok Satan

Neva Ceviz Aynalı Şifonyer

YOT1410007211
19.608 TL 24.510 TL %20
21.569 TL 26.961 TL %20
Takım İçeriği
Şifonyer ( Aynalı )1 x 19.608 TL
Toplam
21.569 TL
24.510 TL
19.608 TL
24.510 TL
Şifonyer ( Aynalı )
21.569 TL
19.608 TL
21.569 TL
19.608 TL
Toplam
19.608 TL21.569 TL

Ürün Özellikleri

Neva Ceviz Aynalı Şifonyer, şıklığı ve kullanışlılığı bir araya getiren özel bir tasarıma sahiptir. Geniş çekmeceleri ve aynalı yüzeyi ile odanızda hem depolama alanı sağlar hem de estetik bir görünüm sunar.

Dayanıklı malzemelerden üretilen Neva Şifonyer Aynalı, uzun ömürlü kullanım vaat eder. Eşyalarınızı düzenli bir şekilde saklayabilir ve günlük ihtiyaçlarınıza kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Şık detaylarla bezeli tasarımıyla odanıza zarafet katar. Farklı renk ve tarz seçenekleriyle dekorasyonunuza uyum sağlar.

Neva Şifonyer Aynalı ile hem pratik bir depolama çözümü elde eder hem de şık bir görünüm yaratırsınız. Kalite ve estetiği bir arada arayanlar için ideal bir tercihtir.

İnegölsofa Neva Şifonyer ve Aynası (İnegöl Mobilyası)

Takım İçeriği: Şifonyer + Aynadan oluşmaktadır.

Ön yüzler boyalı Mdf malzeme

Çekmece Ray Çekmecelerde yavaşlatıcı tandem ray kullanılmıştır

Garanti Ürün, 2 yıl süreyle firma garantisi altındadır

Ahşap Bakımı Mobilyalarınızı nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz,

Direkt güneş ışığından koruyunuz, Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız

Tüm parçalar demonte gönderilir.

Teslimat Tutarı: Ücretsiz

Teslimat Tarihi: 15-20 Gün İçerisinde teslim edilir.

Garanti: Nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlar İnegölsofa tarafından giderilecektir.

ÜrünlerGenişlikDerinlikYükseklik
Şifonyer ( Aynalı )1495278

Tahmini teslimat süresi: 20 - 30 gün.

Tahmini teslimat tarihi: 26 Mart 2024

Detaylı teslimat bilgisi için tıklayınız.

           Sitemizde satışa sunulan ürünlerin tamamı üretici firmaların garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresini, garanti içeriğini ve şartlarını üretici firmalar belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası ve arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretici firmanın servisine bizim tarafımızdan ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası garanti sağlayıcı tarafından onaylanmalıdır.

           Garanti sağlayıcı tarafından her hangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. Garanti sağlayıcı tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılmazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.

Yukarı